prozheiko dental studio
Service

Видалення зубів мудрості у професіоналів

від 2500₴

Видалення зубів мудрості

Можливі проблеми при прорізуванні зубів мудрості

Найчастіше людина стикається з тим, що «вісімка» росте неправильно, провокуючи появу ускладнень. Зуб може прорізатися під кутом, чим порушує прикус або травмує щоку чи ясна. Інколи він навіть може призвести до руйнування емалі свого «сусіда».


Причиною неправильного росту у більшості випадків є маленька щелепа, яка просто не здатна вмістити таку скупченість зубів. Дану проблему можна діагностувати ще до того, як зуб себе «проявить» - досвідчений спеціаліст обов’язково попередить про це, зробивши панорамний рентген зубів


Ще одна небезпека – зуб прорізується, а тканина навколо нього утворює ясеневий капюшон. Під ним, навіть при правильному рості, накопичується наліт, залишки їжі. Починають розвиватися бактерії. Результатом стає поява неприємного запаху – це як мінімум. Але найбільшою небезпекою тут є запалення, яке може перерости у гнійне. Таке ускладнення вже вимагатиме більш серйозного лікування.


Навіть, якщо вісімки прорізалися, це не означає, що на цьому проблеми скінчилися. Зуби мудрості гірше піддаються очищенню, тому з часом на них може з’явитися карієс, який рано чи пізно вразить й «сусідів». Саме тому, навіть, якщо «вісімки» виросли без проблем і не призвели до порушень, потрібно регулярно відвідувати стоматолога. Він своєчасно зможе помітити перші ознаки карієсу та попередить його розвиток і поширення.


Етапи лікування зуба мудрості

Потрібно регулярно відвівати стоматолога і обовʼязково слізувати за прорізуванням «вісімок». Лікар помітить, чи не травмують вони «сусідів», м’які тканини ротової порожнини, чи не має на них карієсу. Якщо зуби виросли здоровими та не призвели до патології, то й видаляти їх не потрібно, але зустрічається таке дуже рідко.


Найчастіше видалення зуба мудрості – необхідність. І ось декілька причин, чому таке втручання дійсно потрібне:


1. Ризик порушення прикусу. Лікарі можуть спрогнозувати, чи є це вірогідним, заздалегідь. Якщо є рекомендація видаляти такі зуби, це потрібно робити, щоб зберегти прикус та красу посмішки.

2. Шкода для сусідніх зубів чи для щоки. Це відбувається, якщо «вісімка» росте під кутом. Тоді вона може пошкодити емаль, м’які тканини. Людина буде або страждати від постійного болю, або ризикує втратити сусідній зуб.

3. «Вісімка» руйнується, за нею складно доглядати. Краще видалити її ще на етапі, коли коронка ще ціла. Тоді процедура пройде швидше і простіше.

Загалом, видалення – те, до чого найчастіше вдаються, якщо «вісімка» починає рости. Адже це рудимент, які зараз не відіграє ніякої ролі у обробці їжі та її перетравленні. А ось проблем може створити чимало.


Ще одна причина видалення «вісімки» - необхідність ставити брекети. Якщо прикус неправильний та є мета його виправити, то до встановлення брекет-системи необхідно провести всі інші процедури по лікуванню ротової порожнини. Входить в цей комплекс і видалення «вісімок».

Лікування зуба мудрості: етапи

Під лікуванням у даному випадку мається на увазі саме видалення. Якщо із «вісімкою» є проблеми, лікувальні заходи будуть просто недоцільними. Та й виправити, наприклад, неправильне положення просто неможливо. Тому при появі перших ознак росту зуба, варто звернутися до стоматолога, щоб він оцінив ситуацію – та вказав на необхідність відповідних дій.


Видаляє «вісімку» хірург. Перед цим пацієнт проходить огляд та діагностику, за результатами яких обирається стратегія проведення втручання. Лікар збирає дані про наявність хронічних захворювань, алергії на препарати. У Dental Studio Prozheiko ви маєте можливість пройти діагностику за допомогою сучасного обладнання. Це допоможе виявити можливу проблему ще на етапі, коли «вісімка» не виросла – та своєчасно підготуватися.


Сама процедура видалення проходить в декілька етапів:

1. Анестезія – на верхню і нижню щелепи вона подіє через 4 та 8 хвилин відповідно.

2. Видалення – відбувається за допомогою спеціального стоматологічного інструменту..

3. Виготовлення плазми або встановлення колагенової мембрани для кращого відновлення після видалення

4. Накладання швів. Це робиться для швидкого загоєння, а також утримування плазми чи мембрани


Після операції спеціаліст призначить прийом препаратів – протизапальних та знеболювальних. Також ви отримаєте детальну інформацію про догляд за щелепою, який допоможе швидше одужати.

Правила відновлення після операції

Після операції пацієнт буде відчувати біль та дискомфорт. Це нормально, адже м’яким тканинам потрібен час для загоєння. Щоб процес відновлення пройшов швидко та без ускладнень, дотримуйтесь таких рекомендацій:

 • марлевий тампон необхідно обов’язково видалити максимум через 10 хвилин, щоб уникнути розмноження бактерій;
 • на 2-3 години після втручання відмовтеся від їжі;
 • не можна полоскати рот у день операції; тільки ротові ванночки;
 • на час одужання відмовтесь від гарячої ванни, душу, не грійте щоку;
 • на період відновлення варто уникати паління, алкогольних напоїв;
 • чистити зуби потрібно м’якою щіткою і пастою без м’яти.

Якщо ж видалення «вісімки» було складним, хірург може призначити прийом знеболювального на певний час. Чітко дотримуйтесь вказаного дозування. Не варто займатися самолікуванням чи нехтувати рекомендаціями. Від цього напряму залежить не тільки швидкість загоєння рани, а й попередження ускладнень.

Видалення зуба мудрості: ціна та її формування

Вартість виривання зуба мудрості залежить від декількох факторів. Основний з них – це складність самої процедури. Якщо це типове видалення, то воно буде дешевшим, а ось атипове, з ускладненнями, потребує від спеціаліста більше часу та зусиль. Тому цей варіант буде дорожчим.


У вартість кожного виду видалення «вісімки» входить не тільки сама операція як така, а й огляд, витратні матеріали, оброблення рани, знеболення. Якщо потрібно за один візити видалити декілька зубів, то це також потребує більших витрат.


Переваги видалення зуба мудрості з Dental Studio Prozheiko

Стоматологічна клініка Dental Studio Prozheiko пропонує якісні послуги, у тому числі – й кваліфіковане видалення зубів мудрості. Наші спеціалісти впораються із найскладнішими випадками, щоб подарувати пацієнту здоров’я, гарне самопочуття та щасливу посмішку.


Видалення зубів мудрості – те, заради чого досить часто звертаються до нас. До кожного пацієнта ми застосовуємо індивідуальний підхід, обираємо найбільш відповідний спосіб лікування.


Також у нас можна провести процедуру видалення у стані медикаментозного сну. Це дозволяє пацієнту повністю уникнути болю та дискомфорту, а також зважитись на лікування, якщо є страх перед стоматологами загалом. Медикаментозний сон необхідний і у складних випадках чи, якщо лікареві потрібно зробити великий обсяг роботи за один візит. Перед записом на процедуру з використанням медикаментозного сну, пацієнт проходить комплексне обстеження і консультується з анестезіологом.


Чому варто вибрати саме Dental Studio Prozheiko:

 • перед початком лікування ми складаємо його детальний план, у тому числі розраховуючи кінцеву вартість;
 • тільки якісне сучасне обладнання – як для лікування, так і для діагностики;
 • у нас працюють досвідчені спеціалісти, які регулярно проходять підвищення кваліфікації;
 • гарантія результату;
 • комфортні умови лікування, приємна атмосфера;
 • кваліфікована консультація.

Запишіться на прийом у зручний для вас час! Для цього зателефонуйте нам чи напишіть у мессенджер!

Заплануйте свій візит до стоматолога

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності.