prozheiko dental studio
банерна картинка з підписом (про клініку)

Стоматологія Прожейко: історія заснування

В травні 2011 року була заснована студія PROZHEIKO dental studio, яка складалася з невеликої команди з великим бажанням надання якісних стоматологічних послуг. Згодом в вересні 2015 року на бульварі Дружби Народів відкрилася повноцінна Авторська стоматологія PROZHEIKO dental studio.

Процес вдосконалення та покращення роботи клініки не зупиняється – ознайомлення з передовими технологіями та останніми дослідженнями в сфері стоматології, постійне навчання та вдосконалення професійних навичок лікарів клініки, використання передових технологій та сертифікованих матеріалів – все це дає змогу надавати послуги високої якості.

doctors

Наш принцип роботи заключається в Комплексному лікуванні пацієнтів з залученням вузькопрофільних лікарів: після повної діагностики порожнини роту на основі огляду та додаткових досліджень, команда лікарів складає План лікування пацієнта. Саме це дає змогу нашій команді надавати послуги високої якості та гарантувати нашим пацієнтам бездоганну та здорову посмішку.

Філософія нашої стоматології

Філософія нашої стоматології

Не просто працювати, а творити - чесно та з професіоналізмом. Чому творити? Тому що ми розглядаємо стоматологію, як мистецтво, саме тому ми являємось Авторською стоматологією. За мету в своїй роботі, ми ставимо ціль - якісно лікувати наших пацієнтів, використовуючи свої знання, досвід, найкраще обладнання та натхнення.

Сертифіковані стоматологи Prozheiko Dental Studio

Сергій Прожейко, ГОЛОВНИЙ ЛІКАР

ГОЛОВНИЙ ЛІКАР

Сергій Прожейко

Артур Бордюг, ЛІКАР-СТОМАТОЛОГ-ОРТОДОНТ

ЛІКАР-СТОМАТОЛОГ-ОРТОДОНТ

Артур Бордюг

Вероніка Нетребенко ,ЛІКАРКА-СТОМАТОЛОГ-ПАРОДОНТОЛОГ

ЛІКАРКА-СТОМАТОЛОГ-ПАРОДОНТОЛОГ

Вероніка Нетребенко

Ірина Тутутченко, ЗУБНА ГІГІЄНІСТКА

ЗУБНА ГІГІЄНІСТКА

Ірина Тутутченко

Відгуки

Сьогодні я завершив етап лікувння зубів та виправлення помилок (моїх та попереднього лікаря) у стоматолога Сергія Прожейко, за що хочу сказати йому велике дякую! Слідів реставрації майже не видно. Якісно швидко і недорого. А ще минулого тижня безболісно видаляв корінь. Попереду видалення двох зубів мудрості, так що теж прийду саме сюди.

А

rate stars

07.10.22

Нарешті я знайшла лікаря, якого вже ніколи не зміню! На прийомі мені чітко пояснили ,які в мне проблеми, де і чому. Я отримала чіткий план лікування, ми погодили мої фінансові можливості з кроками ,які необхідно зробити. Сергій приємна людина, приходячи до нього на прийом, почуваєш сее дуже комфортно!

Н

rate stars

23.06.20

Відмінний сервіс, класне ставлення до клієнта, Сергій - справжній професіонал, не тільки якісно виконав свою роботу за допомогою сучасної техніки, а також грамотно проконсультував про молочні зубки моєї дитини. Злагоджено, зворушливо, швидко! Приємно спотерігати за такою професійною роботою!

М

rate stars

16.03.22

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності.