prozheiko dental studio
Service

Імплантація зубів Straumann Osstem

від 8500₴

Імплантація зубів Straumann Osstem

Що таке імплант та імплантація зубів?

Проблема випадіння або втрати зуба є доволі поширеною. Причин цьому може бути безліч, але результат один – негативний вплив не тільки на естетику посмішки, а й на функціональність щелепи. Відновлення втраченого зуба найдоцільніше робити за допомогою імплантації.

Імпланти зроблені із титанового сплаву, або цирконію. Вони вживлюються у кістку щелепи, після чого на них ставлять коронки, які з точністю повторюють втрачені зуби. Візуально сам імплант нагадує гвинт, на який «прикручують» коронку. Він же виконує роль кореня або опори. Таким чином, штучний зуб повністю імітує справжній.

Встановлення протезу допомагає не просто відновити естетичну привабливість посмішки. За допомогою цієї конструкції зберігається весь зубний ряд. Пов’язано це з тим, що після втрати зуба навантаження на щелепу розподіляється нерівномірно. А це призводить до атрофії кісткової тканини. Вчасне встановлення імпланту дозволяє уникнути цього процесу. Але, якщо зуб відсутній достатньо давно, то перед цим проводять нарощування кісткової тканини.

В чому полягає перевага процедури:

1. Безпека. Встановлення імпланта відбувається тільки після всебічного обстеження пацієнта. В процесі стоматолог використовує спеціальні шаблони, які необхідні для точного встановлення конструкції.

2. Мінімум дискомфорту. Наркоз підбирають індивідуально під пацієнта так, щоб під час процедури він не відчував болю.

3. Повноцінне відновлення зуба без пошкодження сусідніх. Щоб встановити коронку не треба нічого обточувати.

4. Естетичний результат. Візуально конструкція не відрізняється від справжніх зубів.

5. Необмежений термін служби. Достатньо раз встановити протез, щоб більше не повертатися до цього питання. Звичайно, це можливе за умови дотримання гігієни.

З яких частин складається зубний імплант

Протези максимально відтворюють справжній зуб. Така конструкція має корінь, у ролі якого постає титановий стержень, і коронку. Дві частини з’єднуються між собою за допомогою абатмента.

За допомогою такого способу можна відновити як жувальні зуби, так і передні. Якщо ж втрачено декілька, то і в такому випадку вирішити проблему можливо.

Способи імплантації зубів

Зубний імплант можна встановити двома способами – в один чи у два етапи. Кожен із них має свої особливості та переваги. Основна відмінність полягає в часі, котрий потрібно витратити, щоб відновити втрачений зуб.


Одноетапний

Одноетапна імплантація – це процедура, яка виконується за короткий строк і за декілька візитів до клініки. За цей час пацієнту встановлять імплант та саму коронку. Варіант рекомендується людям, які не мають часу на те, щоб відвідувати стоматолога тривалий період. Також він підійде, якщо ви боїтеся самої процедури, адже в процесі передбачено мінімум розрізів та швів. Важливою умовою є наявність достатньої кількості кістки щелепи і ії твердість.


Двоетапний

Двоетапна імплантація зубів – процедура, яка потребує більше часу, але є більш комфортною для організму. За кожен з етапів встановлюють лише один елемент конструкції. Для того, щоб імплант зуба прижився, потрібно 2 місяці для нижньої щелепи і 4 - для верхньої.


Етапи процедури є наступними:

1. За необхідності, відбувається нарощування кісткової тканини щелепи. Це потрібно, щоб надійно зафіксувати штучний зуб, якщо має місце явище атрофії кістки – часткове або повне..

2. Встановлення імпланта.

3. Встановлення формувача ясен черезь 2-4 місяці

4. Устиновка тимчасової коронки на 6 місяців

5. Встановлення постійної цирконієвої або металокерамічної коронки.

Готовий протез не буде нічим відрізнятись від справжнього зуба. Після повного відновлення людина може повертатися до звичного життя.


Як проходить дентальна імплантація

Протезування зубів – досить складна процедура, яка потребує професійності від спеціаліста, якісних матеріалів та часу. Але всі зусилля варті того результату, який допоможе пацієнту повернути здорову та красиву посмішку.


Етапи процедури виглядають наступним чином:

1. Діагностика за допомогою комп’ютерної томографії.

2. Вибір типу імпланта.

3. Складання плану лікування.

4. Нарощування кісткової тканини (якщо воно потрібне).

5. Встановлення імпланта.

6. Встановлення формувача ясен.

7. Тимчасова коронка.

8. Установка постійної коронки на імплант.


Встановлення самого імпланту потребує приблизно години. Перед самим втручанням пацієнт отримує знеболення – його тип визначають на основі показань та протипоказань, побажань людини.


До процедури встановлення протезу клініка завжди проводить повну діагностику ротової порожнини. Слід нагадати, що особливу увагу варто приділяти алергікам. Щоб уникнути можливих проблем, варто повідомити лікаря про всі алергічні реакції. Окрім цього, перед вибором способу знеболення, в клініці проведуть алергопробу. Але за сам протез хвилюватися не варто, адже вони приживаються у більшості випадків.


Які імпланти ми використовуємо?

У Dental Studio Prozheiko використовують різні імпланти від відомих виробників. Всі вони – біосумісні, а їх відсоток приживлюваності складає мінімум 98%. Які саме протези можна встановити у нас:

1. Straumann – швейцарський продукт, який є одним із найбільш затребуваних у світі. Протез швидко приживлюється, сам виробник дає довічну гарантію на свій виріб. Компанія пропонує унікальний асортимент, завдяки чому кожен пацієнт може обрати те, що підійде до його потреб та ситуації.

2. BioHorizons – такі конструкції використовуються в стоматології більше 20 років, чим довели свою ефективність та якість. Виробником є компанія із США. Імплант має щільну різьбу, завдяки чому штучний зуб не розхитується. Виготовлений він із титанового сплаву.

3. MIS – ізраїльський продукт, який є затребуваним у 27 країнах світу. Виробник дає пожиттєву гарантію на свій виріб. За допомогою таких імплантів можна відновити зуб так, щоб він був повністю функціональним та нічим не відрізнявся від справжнього.


Усі імпланти зубів мають міжнародні сертифікати якості та відповідають нормам, прийнятим у сучасній стоматології. Клініка Dental Studio Prozheiko пропонує лише оригінальні конструкції, які повністю відповідають заявленим характеристикам та перевагам.


Варто звернути увагу ще на одне питання, яке хвилює пацієнтів: чи можна після встановлення протезу робити МРТ? Так – і пояснення цьому просте: конструкція виконана із титанового сплаву. А цей матеріал є інертним, тобто – не намагнічується. Наявність імпланту не є протипоказанням до МРТ чи КТ.


Протипоказання до імплантації зубів і можливі ускладнення

Імпланти зубів встановлюють, якщо потрібно відновити один або декілька втрачених одиниць. Є у процедури й протипоказання. Вони поділяються на відносні та абсолютні. У разі наявності перших спочатку проводять лікування, а потім встановлюють протез. Абсолютні ж протипоказання роблять процедур неможливою.


Абсолютними є такі протипоказання:

 • онкологія;
 • психічні розлади;
 • хвороби ендокринної залози;
 • хвороби кровоносної системи;
 • захворювання сполучної тканини;
 • ВІЛ та венеричні хвороби.

Відносними протипоказаннями є наявність карієсу, камінь та зубний наліт, інфекції ясен. Все це потрібно пролікувати перед тим, як проводити операцію. Також не можна ставити протези у період вагітності. А ось куріння не є протипоказанням, але воно ускладнює процес приживлення.


Також варто пам’ятати, чому саме не можна відкладати установку протеза. Відсутність зуба – це не лише естетична проблема. Вона несе дещо більше проблем, ніж здається не перший погляд:

1. Невпевненість в собі – поява звички прикривати рот рукою, комплекси, неможливість щиро виражати емоції та посміхатись.

2. Зміни рис обличчя – відсутність зуба призводить до того, що губи западають, з’являються зморшки, куточки рота опускаються вниз.

3. Спотворення зубного ряду – зуби, які знаходяться поруч втраченого, починають хитатися. Потім вони зсуваються в порожнину, що призводить до зміни прикусу.

4. З’являються міжзубні щілини, де застряє їжа. Як результат – підвищується ризик появи карієсу.

5. Руйнування кісткової тканини щелепи – там, де раніше був зуб, епітелій стає більш тонким, а кісткова тканина атрофується.

6. Проблеми із ЖКТ – виникають, якщо втраченим є жувальний зуб. Погана обробка їжі у порожнині рота не дозволяє шлунку нормально її перетравлювати.

7. Проблеми із мовою – виникає, якщо відсутній один із передніх зубів. Порушується артикуляція, що викликає небажання спілкуватися, людина соромиться власної вимови.


Окрім цього, своєчасне встановлення імпланту дозволить уникнути необхідності додаткових процедур – наприклад, нарощування кісткової тканини, що вже встигла атрофуватися.


Зубні імпланти приживаються у більшості випадків без проблем. Але інколи виникають ускладнення, а саме:

 • запалення та нагноєння;
 • розходження швів;
 • запалення м’яких тканих та кістки;
 • відторгнення.

Якщо після процедури пацієнта хвилює сильний біль, набряк, сильно підвищилась температура – це привід звернутися до спеціаліста повторно.

Рекомендації після установки

Велике значення має догляд за ротовою порожниною після імплантації. Від цього залежить не тільки самопочуття, але й те, чи добре приживеться протез. Одразу після процедури рекомендується наступне:

 • не сідайте за кермо, мінімізуйте будь-які навантаження, у тому числі – психологічні;
 • не відвідуйте сауну та лазню, уникайте гарячої ванни;
 • відмовтесь від гарячої та гострої їжі, алкогольних напоїв та сигарет;
 • слідкуйте за гігієною ротової порожнини.

Нормою після процедури є невеликий набряк та небагато крові, температура тіла може дещо підвищитися. Але, якщо дані ознаки не проходять після 5 днів, варто звернутися до клініки.


Чи змінюється догляд за зубами після того, як був встановлений штучний? Ні, рекомендації залишаються такими ж: чистити двічі на день, користуватися ополіскувачем, раз у півроку відвідувати стоматолога.


Переваги імплантації зубів з Dental Studio Prozheiko

Стоматологічна клініка Dental Studio Prozheiko встановлює сучасні зубні імпланти, які допоможуть відновити вашу посмішку. У нас – тільки сертифіковані матеріали від відомих виробників, ефективність яких підтверджена на практиці. Якісний результат гарантовано!


Чому варто вибрати саме Dental Studio Prozheiko:

 • ми складаємо детальний план лікування, у тому числі розраховуючи кінцеву вартість послуги;
 • використовуємо сучасне обладнання – як для лікування, так і для діагностики;
 • у нас працюють досвідчені спеціалісти, які регулярно проходять підвищення кваліфікації;
 • гарантія результату;
 • комфортні умови лікування у приємній атмосфері.

Запишіться на консультацію у зручний для вас час! Зробити це можна за номером телефону або, написавши нам у месенджер!

Заплануйте свій візит до стоматолога

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності.